2020 שנת העכברוש

תחזית לקראת השנה הסינית החדשה 2020

על פי התחזית השנתית של Lillian Pearl Bridges

תורגם לעברית ועובד ע״י ד״ר גלי שטופמן MD, רופאה ומטפלת ברפואה סינית בתינוקות ילדים ומבוגרים

ב- 25 לינואר, 2020, תחל השנה הסינית החדשה.

לקראת השנה החדשה, עוסקים אסטרולוגים סיניים בכתיבת תחזית שנתית המסתמכת על מאפיינים אנרגטיים המיוחסים לשנה זו. נספר קצת על התחזית לשנת 2020:

שנת 2020 היא שנת העכברוש הלבן. העכברוש נחשב לחיה הראשונה ברצף החיות האסטרולוגיות הסיניות ולכן תהיה השנה הקרובה חשובה במיוחד להתחלות חדשות, לרעיונות חדשים, זמן להזדמנויות חדשות ולתקווה.

האנרגיה המיוחסת לשנת 2020 קשורה באלמנטים של מים ומתכת, ולכך השלכות שונות.

כוחו של אלמנט המים יתבטא בשנה זו בסופות ובסערות, ובאירועים של הצפות, ואף עשויים להביא לקרבנות. המים יביאו עימם קור גדול, שיתבטא במזג האוויר ובמחלות שונות האופייניות לקור. מומלץ במיוחד משום כך, להקפיד  השנה על תזונה עשירה במרקים, על שתיית תה ושמירה על חום הגוף בימים קרים.

כמו כן, מומלץ להשתמש בבית ובמשרד בנרות ובפרחים טריים, המסמלים את אלמנט האש החסר בשנה זו.

המים, שואפים לבהירות, להעמקה, לראייה צלולה – ולכן ישאפו אנשים להגיע לראייה עמוקה וצלולה יותר של עברם וחייהם, כך שתגבר הפניה לתחומים כמו מדיטציה, פילוסופיה וטיפול רגשי.

אלמנט המתכת קשור בתרבות הסינית בערכים של נאמנות, יושרה ומוסר. בהשפעת אנרגיית המתכת ישאפו אנשים ליושרה, לשוויון, למוסריות ולהגינות. שאיפות אלו יביאו עימם שינויים חברתיים ופוליטיים, אשר, באמצעות כוח המים, יכו גלים ויתפשטו ברחבי חברות וארצות שונות בעולם.

הסמל ליסוד המתכת הוא החרב. באופן היסטורי, נחשבה החרב לכלי נשק יוקרתי שהכנתו חייבה תהליך ממושך. את החרב ייצר חרש המתכת בתהליך ממושך שבו הכה בה שוב ושוב בפטישים, חמם וחישל אותה באש עד שקיבלה את צורתה המדויקת, את עצמתה, את החדות ואת הברק שהפכו אותה לכלי נשק עצמתי. בהתאמה לדימוי זה, תהיה שנת 2020 שנה בה אלו מאיתנו שהתמודדו עם קושי וכאב, שהתמודדו והתחשלו, שהתפתחו והתעצמו דרך סבלם, אלו יזכו בשנה הקרובה לנחת, להערכה ולגמול על מאמציהם.

המתכת, המאופיינת בהקפדה על פרטים ודיוק, תביא לפריצות דרך בתחומים המקושרים אליה כמו רפואה ובפרט כירורגיה, אקופונקטורה וגם תעשיית ההיי טק והמחשוב. ההקפדה על הפרטים והשאיפה ליופי הקשורים במתכת, יגרמו לאנשים להקפיד יותר על עיצוב הבית, הביגוד וההופעה החיצונית.

העכברוש קשור בתרבות הסינית, לרוח צעירה, משחק וקלילות, וכך, ירגישו אנשים צעירים וקלילים יותר, ערניים ואנרגטיים. בהשפעת העכברוש תהיה זו שנה של ילודה מוגברת וריבוי הריונות מרובי עוברים.

בשנת 2020 נרגיש צורך רב יותר לשפר את בריאותנו, לסגל אורח חיים בריא יותר, לישון היטב, לאכול מזון בריא ולעשות פעילות גופנית.

השפעת אנרגיית המים תביא לכך ששחיה בבריכות מי מלח או בים הפתוח, שהייה בקרבה למקורות מים – לכל אלו תהיה השפעה מיטיבה ומרפאה. המים קשורים גם ביכולת לשקוע בשינה עמוקה, ולכן יחושו רבים הסובלים מנדודי שינה הטבה במצבם.

ככלל תהיה שנה זו מצויינת לבריאות: אנשים יחלימו במהירות ממחלות קלות והחולים במחלות כרוניות, בעיקר מחלות ריאה ומערכת החיסון – המקושרות לאלמנט המתכת ברפואה הסינית – יתייצבו.

עד כאן לתחזית השנתית הסינית 😊.

אם תרצו לקרא את התחזית המלאה מאת Lillian Pearl Bridges, הכנסו לכאן

שנת 2020 בריאה, שמחה ומלאת הזדמנויות לחידוש וגדילה לכולנו!