פוריות הוליסטית

מאת נטלי לורן כהן Dipl. CM

פוריות הוליסטית

מה צריך בשביל בייבי אחד מושלם? רחם רכה עם מקום נעים ומזין להתחפר בו תשעה חודשים, דם עשיר ומלא בכל טוב, הורמונים במינונים מדוייקים בשלבים שונים של המחזוריות הפלאית, זרע אחד איכותי, בריא, מלא מוטיבציה, והרבה קסם של הלא נודע, של הבלתי נשלט, של המסתורין אלוהי.

בכל הפקטורים האלה אפשר להתערב, לשפר, לטייב (כן, רשמתי כל!). מה שלפני חצי מאה היה בלתי אפשרי היום הוא בגדר נורמה, והרבה מהמסתורין הפך להיות מדע כמעט מדוייק של מינונים, תזמונים, בדיקות, זריקות, ועדיין, הרבה מאוד לא נודע.

אבל יש לזה עוד עומק, עוד המון דרכים לעזור, והמון מתוך זה נמצא ממש ממש בידיים שלך. הרבה לפני התערבויות רפואית או יד ביד עם התהליך הרפואי.

סין בדרך הטבע | טיפול בגוף

הרפואה הסינית היא שיטה מדוייקת, עם קילומטרז' בלתי נתפס ככלל ובנושא פוריות בפרט. ההבנה של הרפואה הסינית את מחזוריות האישה, הפך את הטיפול בנשים המתקשות להרות לטיפול חובה, מתוך היכולת של הכלי הטיפולי הזה לייצר מחזוריות בריאה בזמן מהיר מאוד.

אנחנו מחלקים את המחזוריות לארבעה חלקים שבכל חלק אנחנו נותנים דגש על שיבוח איכות אחרת (דם, יין, יאנג, צ'י). אם בימי הדימום הוסתי חשוב לנו לעזור לרירית הרחם להתנקות ולגדל רירית חדשה, אחידה, המזמינה עובר למצוא בו מקום להתחפרות, כך לאחר הביוץ, חשוב לנו לשמר רמות הורמונאליות תומכות היריון, לוודא תנועה טובה של אנרגיה ברחם, שיזין את העובר בכל צרכיו.

במקרים רבים איזון אנרגטי וגופני יהיה כל מה שהגוף צריך בכדי להצליח להרות ולשמר היריון בריא ולידה טובה ובריאה. כל המקרים של בעיית פוריות לא מוסברת, קל מאוד להסביר ולטפל בעזרת הרפואה הסינית באופן בלעדי. כשיש סיבוכים גופניים מורכבים יותר כמו חצוצרות סגורות, שחלות פוליציסטיות, בעיות באיכות הזרע, גידולים ברחם, מחיצות וכדומה, השילוב עם הרפואה הוא שילוב מנצח להצלחה מהירה יותר.

תטא הילינג שרביט הקסמים | טיפול תודעתי-רגשי

בחלק גדול מהמקרים של בעיית פוריות בלתי מוסברת, הבעיה אפילו לא תהיה גופנית, אלא רגשית לגמרי. התפקיד של הפחדים שלנו זה לשמור ולהגן עלינו בכדי שנצליח לשרוד. אם יש לנו פחד גדול מהלידה, מלהיות בהריון, מלגרום נזק לבייבי, או כל פחד מודע (או ברוב המקרים כלל לא מודע) – יש לגוף שלנו "אינטרס" ברור לא להצליח להרות.

אני רואה בקליניקה המון פחדים שברמה המודעת הינו "מתביישים" בהם, דברים שלא נראה לנו שקשורים לאני המודע שלנו, אבל הם שם ברקע ומהווים חסם משמעותי.

המעבר להורות הוא משמעותי בכל כך הרבה אספקטים של החיים: בריאותית, זוגית, הורית, כספית ועוד. יש לזה כל כך הרבה השלכות, ולתקופה בלתי מוגבלת. כשחושבים על זה לעומק, זה מפתיע שאנחנו יכולות להרות מבלי להגות בזה בכלל.

כמובן לכולנו יש מגוון חששות בנושא, ואין צורך להפוך כל אבן, כדי לחפש ללא הרף. אלא למצוא את האחד או שתיים הנושאים המשמעותיים, אלה שממש "סוגרים" את הרחם. לאתר ולשחרר את אותם החסמים זה בדיוק הקסם שתטא הילינג יכול להציע בתהליך הזה. איתור מהיר וריפוי מיידי. מעבר מסגור לפתוח, מפחד לחזון, ממיקוד בקושי, למיקוד בתוצר הסופי – בבייבי שלך.

בשורה התחתונה חשוב לי להביא את הרחם למצב שהיא המקום הכי רך, מכיל, מזין ואוהב עבור הבייבי שלך. חשוב לי שהמיקוד שלך לא יהיה בנפילה הרגשית של הדימום שהגיע, או במחשבות בריפיט על למה דווקא לך זה קורה. במקום כל הבזבוז האנרגטי הזה על מה שאת לא רוצה בחיים שלך, חשוב לי שתעבירי מיקוד מחשבתי, רגשי, אנרגטי למה שאת *כן* רוצה, ויותר מזה, כמהה לו.

מה עכשיו?

עכשיו כשאת יודעת שיש ה-מ-ו-ן מה לעשות, ואיך לעזור לחזק את הגוף, לשנות את המחשבות המכאיבות, להחליף את הרגשות למעצימים, את יכולה באמת להמשיך להאמין שזה לא בידיים שלך?

שאלי את עצמך: מה את הולכת לעשות למען הבייבי שלך כדי שיגדל ויתפתח ברכות העוטפת של הרחם ויצא אל האור בדרך רכה, עוטפת ונעימה לשניכם?

אני מזמינה אותך להגיע אליי לטיפול שייקח אותך בדרך הזו בהרבה רכות ותמיכה.

הלוואי ויכולתי להבטיח לך בייבי בסוף הדרך, אבל זה לא בידיים שלי, שלך, או של אף אדם. אני כן יכולה להבטיח לך קיצור דרך משמעותי, הגדלת יכולת ההכלה של התהליך הלא פשוט הזה, והרבה חמלה לעצמך.