פוריות הוליסטית

מאת נטלי לורן כהן Dipl. CM. רפואה סינית ותטא הילינג, גינקולוגיה רגשית.

פוריות הוליסטית | תטא הילינג ויצירת מציאות | נטלי לורן כהן

מתוך התבוננות ארוכת שנים בדיאלוג של נשים עם גופן, רגשותיהן, ואמונותיהן, אני מוצאת שהקסם האמיתי קורה כשאנחנו נמצאות בסנכרון. סנכרון של רצון, מחשבות ורגשות. על כל השאר אין לנו שליטה. יש שם מקום רק להרפות.

יש המון תמיכה שניתן לתת לגוף הפיסי: לביוץ, להורמונים, לתמיכה בהריון. אך כשעושים זום-אאוט אל החלקים הגבוהים יותר של המציאות, אפשר לראות את ההשפעה הענקית שיש למחשבות (מודעות ולא מודעות) שלנו על העולם הרגשי, ולעולם הרגשי על הגוף הפיסי.

אילו אמונות יש לנו שיכולות להוות הפרעה לתהליך?

אילו רגשות הצטברו לנו כבר בגוף?

למה הרחם היא מקום כל-כך מיוחד?

אני מזמינה אתכן למסע מרתק, בנבכי עולם הרגש ותת המודע, בחלקים שמשפיעים על יצירת המציאות שלנו. בחלק היצירתי ביותר שקיים: יצירת חיים.

בסדרה קצרה של טיפולי תטא הילינג נעבור תהליך מיוחד של:

  • ריפוי טראומות רחמיות ו/או ריפוי עוברי
  • חיבור לגוף, לנשיות, ולאמהות
  • חיבור לחזון (היריון-לידה-הורות) ושחרור ציר הזמן

ניקויי תת המודע, ריפוי רגשות כואבים, שינוי מחשבות שליליות – הם זרזים נפלאים לתהליכי יצירת מציאות. הם אולי החלק הקסום, הכמעט בלתי נגיש, בתהליך הזה של יצירת חיים. המחשבות, הפחדים ההתנהלויות האוטומאטיות שלנו, הם אלה המשפיעות על המציאות שלנו. אפילו ברמת חיבור של זרע, ביצית והתחפרות מתפנקת ברירית הרחם.

מתוך הקליניקה:

אישה בת 41 בתהליכי פוריות, מעידה על עצמה שהיא מסוג האנשים שתמיד מגיעים בדקה התשעים או באיחור. מה שאומר שבמציאות היא משחקת הרבה עם הגבולות של עצמה. היא ויתרה על האפשרות פשוט להרות בזמן שבא לה, כי גם זה חייב להיכנס לתבנית של הדקה התשעים. היא הייתה כבר בדקה התשעים מבחינת הרזרבה השחלתית שלה.

אמא לילדה מהממת בת 5, הופכת עולמות ולא מצליחה להיקלט. ההיריון הראשון נקלט בטבעיות, ללא כל מאמץ. כשאני שואלת אותה על הלידה שלה, אני מגלה לידה נוראית שהיא ללא ספק טראומה פיסית ורגשית. תת המודע שלה מגן עליה בחירוף נפש שלא תגיע שוב למצב כזה לעולם. לעולם. בבדיקות רפואיות הכול כמובן היה נראה נפלא.

אמא לשני ילדים (כמובן נקלטה בטבעיות ובקלות), לא מצליחה להחזיק היריון. עדיין נקלטת בקלות, לא עוברת את שבוע 12. צמוד ללידת הילד השני שנולד היא נקלטה ונאלצה לסיים מבחירה את ההיריון. היא מוצפת רגשות אשם, היה אסור לה להתאבל על זה, ומעולם לא היה לה זמן אפילו לעבד את הרגשות שלה סביב זה. מבחינה אנרגטית/רגשית הרחם שלה לא פנויה להכיל עובר. היא מעולם לא שחררה את העובר שויתרה עליו. היא באמת לא יכלה לשחרר אותו אם מעולם לא הכירה בכאב ובאבל שלה על הבחירה לסיים.

הסיפורים לא נגמרים כאן, הם באמת הולכים ונהיים ייחודיים, מרתקים ומוזרים. מה שנפלא בסיפורים הכואבים האלה, זה שתטא הילינג אפשר לנו להגיע אליהם, ולרפא אותם כמו שרביט קסמים. כשאנחנו כבר לא מחזיקים בסיפורים האלה, אנחנו פנויים לבחור ולהגשים את משאלות ליבינו. וכך קורה!