ענת טל ND

נטורופתית

והרבליסטית קלינית (טיפול בצמחי מרפאה מערביים)

טלפון: 08-8564646
אימייל: panda@pandaclinic.co.il

ענת טל נטורופתית

ענת טל ND, נטורופתית והרבליסטית קלינית (טיפול בצמחי מרפא מערביים)

מטפלת באנשים עם מגוון מחלות וסימפטומים באמצעות שינוי תזונתי, פעילות גופנית, שינה, הפחתת סטרס, צמחי מרפא ותוספים.

  • נטורופתית והרבליסטית קלינית, בוגרת קמפוס ברושים
  • מדריכת חדר כושר מוסמכת, כולל אימון ילדים ונשים בהיריון ולאחר לידה.
  • מורה לקראטה
  • מדריכת אירובי

בנטורופתיה לא מטפלים במחלות שיש לאדם אלא באדם שיש לו מחלה.

כלומר, מחזקים את מערכות הגוף של האדם הספציפי שמגיע לטיפול כדי שהגוף יוכל להבריא את עצמו וגם ימנע מחלות בעתיד.

הטיפול הנטורופתי נותן חשיבות לאבחן לכל אחד באופן אישי את הבעיה ולתת טיפול מותאם למצב הגופני, בהתאם לסדר היום, להרגלים ולהעדפות השונות שיש לכל אחד.

הטיפול הנטורופתי כולל:

ייעוץ נטורופתי תזונתי

בחברה המערבית הבחירה מה לשים בצלחת היא לעיתים הבחירה בין בריאות לחולי. המזון יכול לשמש כתרופה או כגורם למחלות. בטיפול הנטורופתי אני מכוונת את המטופלים לבחירות שיעזרו לגוף לשמור על בריאות אופטימלית, ולא פחות חשוב אני מסייעת למטופלים לפצח את הדרך ליישם את ההמלצות ולהתמיד בהן.

ייעוץ נטורופתי לפעילות גופנית

אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשמירה על בריאות הגוף והנפש והבראה ממחלות היא הפעילות הגופנית. כל תא ותא אצל אדם מתאמן יהיה שונה מאשר אצל אדם שאינו מתאמן. אחד היתרונות של הפעילות הגופנית הוא שהתוצאות מגיעות מהר וקל לראות בבירור את ההשפעות שלה על המצב הבריאותי.

אני מכירה היטב את הקושי להכניס לשגרה את הפעילות הגופנית ולהתמיד בה. כשמגיעים אליי לטיפול אני בונה תכנית שתאפשר למטופל להתקדם בקצב שלו אל המטרה שלו, תוך כדי מציאת פתרונות לקשיים שעולים.

צמחי מרפא ותוספים

אין אף צמח או תוסף שיכולים להחליף את אורח החיים הבריא. לא קיים ויטמין או מינרל שיכול להחליף שינה טובה, פעילות גופנית או אכילה מזינה ובריאה. צמחי המרפא והתוספים משמשים אותנו כתוספת לשינוי אורחות החיים, רק במקרה הצורך ורק לתקופת זמן מוגבלת.

הצמחים שעליהם אני ממליצה בטיפול הם אך ורק צמחי מרפא שנחקרו והוכחו כיעילים, בטוחים לשימוש, ללא תופעות לוואי ואינם ממכרים.

הנטורופתיה מטפלת בריפוי של מגון מחלות כגון:

קנדידה וזיהום פטרייתי כרוני, מערכת חיסונית חלשה – זיהומים חוזרים, מחלות חוזרות, עייפות, דלקות בדרכי השתן, כאבים בנרתיק, השמנת יתר, דלקות פרקים, הפרעות עיכול, כאבי ראש ומגרנות, חסרים תזונתיים ועוד.

לאתר של ענת: www.refuativit.co.il