ד"ר יפתח ברוזה MD.

רופא והומאופת,

הומאופתיה קלאסית ורפואה משולבת,

מנהל מרפאות לרפואה משלימה ב"כללית רפואה משלימה" של קופ"ח.

טלפון: 052-4542125
אימייל: info@drbroza.co.il

ד"ר יפתח ברוזה | רפואה משלימה

ד"ר יפתח ברוזה MD, הינו רופא קונבנציונאלי שעוסק ברפואה אינטגרטיבית – משולבת. הוא מנהל מרפאות לרפואה משלימה ב"כללית רפואה משלימה" של קופ"ח.

בחמש עשרה השנים האחרונות ד"ר ברוזה משלב בין היתרונות של הרפואה המודרנית, לאיכויות של הרפואה המשלימה ההוליסטית. ד"ר יפתח ברוזה למד ייעוץ לתזונה ואורח חיים בריא לפי הרפואה ההודית העתיקה-איורוודה, ובהמשך התמחה בהומאופתיה קלאסית. בטיפול שהוא מעניק הוא משלב בין שלושת העולמות בהם התמחה להגיע לבריאות שלמה של המטופלים.

רפואה משלימה

ד"ר ברוזה עובד עם תינוקות, ילדים ובוגרים. הוא מתמחה בטיפול במחלות אא"ג בילדות, מחלות עור והפרעות במערכת העיכול בתינוקות וילדים. עוזר בהתאמת טיפול טבעי להפרעות קשב וריכוז, ותמיכה וטיפול במחלות אוטואימוניות, ומצבי מתח חרדה ודכאון.

כהומאופת קלאסי נעזר ד"ר ברוזה בכל האמצעים שעומדים לרשותו כדי להתאים רמדי אישית לכל מטופל, קצת כמו התאמה של חליפה במידה אישית לכל אדם ואדם. עיקר האבחון כולל תשאול מקיף של פרטי הבעיה, ומעבר על כלל מערכות הגוף-פיזית ונפשית במטרה להבין את עומק הבעיה. כמוכן, כרופא, משתמש ד"ר ברוזה בבדיקה פיזיקלית, בעיון בבדיקות המעבדה, צילומי רנטגן ועוד כדי לבנות את תמונת המחלה המדויקת, ולהתאים טיפול מיטבי.