קרין ורצקי-וולק MSW

עובדת סוציאלית קלינית,

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מדריכת הורים

טלפון: 08-8564646
אימייל: karine.v@gmail.com

קרין ורצקי-וולק עו"ס טיפול פרטני זוגי ומשפחתי

קרין ורצקי-וולק MSW  – עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מדריכת הורים.

בעלת תואר שני קליני בעבודה סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. לצד הקליניקה הפרטית עובדת במכון להתפתחות הילד בקופת חולים מאוחדת.

מציעה טיפול אישי, זוגי, משפחתי והדרכת הורים, לעזרה בהתמודדות עם קשיים בכל תחנות החיים. בעלת ניסיון רב בעבודה על הורות בכלל והורות לילדי הגיל הרך ותחום התפתחות הילד בפרט. מתמחה בעבודה עם אנשים או משפחות המתמודדים עם משבר נפשי או עם מחלת נפש.

שלום, אני קרין, נעים להכיר!

אני מטפלת זוגית ומשפחתית בעלת תואר שני קליני בעבודה סוציאלית, המתמחה בטיפול אישי, זוגי ומשפחתי ובהדרכת הורים.

דרכי אל התחום הטיפולי לא הייתה קו ישר. לפני שמצאתי את הייעוד הזה – או שהוא מצא אותי – נמשכתי אל מדעי הרוח ואף סיימתי תואר שני בלימודי המזרח הקדום. אבל מקץ שנים של התעסקות בטקסטים עתיקים ובשפות מתות הבנתי שהקשר האנושי והעזרה לאנשים שזקוקים לה קוראים לי יותר מאשר אבק הספריות. ומעולם לא הבטתי לאחור.

גם בדרכי הטיפולית עברתי תחנות שונות. לפני שהגעתי לתחום של התפתחות הילד עבדתי עם משפחות המתמודדות עם מחלות נפש, ניהלתי מרכז שיקום לאימהות נפגעות נפש ועבדתי עם זוגות רבים על שיקום היחסים הזוגיים. למדתי ואני מוסיפה ללמוד, להתעדכן ולהתפתח כמה שיותר. תפיסת העולם שלי אומרת ששיטות הטיפול השונות הן כמו כלים בארגז הכלים של המטפל, ויש תמיד למצוא את הגישה המתאימה ביותר לכל אדם, לכל ילד ולכל משפחה. תמיד חשוב לי להתוודע למשפחה שמולי, להבין את הצרכים ואת החששות ולמצוא יחד את הדרך להתפתח מן המצב הקיים ולהגיע למקום טוב יותר.

אני שמחה מאוד להיות חלק ממשפחת המטפלים במרפאת פנדה ומחכה מאוד להכירכם מקרוב!