ליאת שיש מרקוביץ MA.

פסיכולוגית רפואית,

טיפול פסיכולוגי במבוגרים

טיפול באנשים הסובלים ממגוון רחב של בעיות רפואיות.

טלפון: 052-8357437
אימייל: liat.sm1@gmail.com

ליאת שיש מרקוביץ, פסיכולוגית רפואית, טיפול פסיכולוגי במבוגרים

ליאת שיש מרקוביץ MA, פסיכולוגית רפואית מומחית.

ליאת היא פסיכולוגית רפואית שעוסקת בטיפול פסיכולוגי באנשים הסובלים ממגוון רחב של בעיות רפואיות. הטיפול עוסק במשברי חיים, קשיי הסתגלות, דיכאון, חרדה, טראומה, אובדן והיבטים רגשיים נוספים המתלווים למצב הרפואי.

לליאת ניסיון רב בעבודה כפסיכולוגית רפואית בביה"ח 'ליס' ליולדות (איכילוב) על מרפאותיו השונות ובמרפאה לבריאות הנפש של האישה. היא עוסקת בהיבטים הפסיכולוגים של פריון, הריון, לידה, פגות, מעבר לאימהות וגיבוש הזהות האימהית, דכדוך ודיכאון שלאחר לידה, הסתגלות לאבהות. בהכשרתה ובעברה היא גם דולה (תומכת לידה), ותחת התמחותה כפסיכולוגית רפואית היא מעבירה סדנאות ייחודיות של הכנה ללידה והכנה לניתוח קיסרי

כמו כן, ליאת עבדה שנים רבות כפסיכולוגית רפואית במרפאות עור ובמרפאה הפסיכודרמטולוגית במרכז הרפואי ת"א (איכילוב). היא עוסקת בטיפול פסיכולוגי בהקשר של בעיות עוריות – פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, ויטיליגו וכו.

כיום, בנוסף לעבודתה במרפאת פנדה, עובדת ליאת כפסיכולוגית הפגייה בבית החולים 'שיבא' (תל-השומר). היא מציעה ליווי וטיפול פסיכולוגי להורים לאחר לידת תינוקם בלידה מוקדמת, על כל ההשלכות והקושי הרגשי הטמונים בכך.

ליאת שיש מרקוביץ חברה בצוות הפוריות ההוליסטי, הרב תחומי של מרפאת פנדה.

ליאת היא מחברת הספר 'שפת הסתרים של בית החולים' – ספר קריאה לילדים המלווה את הילד ומשפחתו במהלך אשפוזו בבית החולים. ספר זה מהווה כלי עזר לילד ולהורה לתיווך החוויה ולהסתגלות טובה.