חמישה ניצנים, קורס התמחות ברפואה סינית לילדים

חמישה ניצנים

קורס התמחות ברפואה סינית לילדים, תינוקות ומתבגרים

המלצות של בוגרי הקורס

"בשנה האחרונה השתתפתי בקורס רפואה סינית לילדים של ד"ר גלי שטופמן.

גלי מורה מעולה גם במישור המקצועי וגם במישור הבין אישי. מאד מסורה לקורס. עם המון ידע ועם יכולת ונכונות להעברה ושיתוף כולל מענה לשאלות והדרכה במסגרת של צפייה קלינית.

לסיכום – לטעמי, הקורס מעשי ומומלץ מאד, והרגשתי שתרם רבות לידע וליכולת שלי לטפל בילדים.

דר' גילת רייש, MD

רופאת ילדים ומטפלת ברפואה סינית

"גלי מעבירה שעורים בצורה ענינית, מעניינת עם כלים טובים מאוד. החומר הועבר בצורה ברורה וישימה."

דורית וינר, LIC CM

"שמחה לשתף בחוויה שלי מהקורס (למדתי לפני כ-5 שנים )-ולהמליץ עליו. זכיתי ללמוד בקורס נרחב ומעמיק, המעניק ידע וכלים לעבודה עם תינוקות וילדים ברפואה סינית. אפרת וארם חלקו אתנו את הידע והניסיון הרבים ומעוררי ההשראה שלהם בנדיבות רבה. הקורס הקיף את כל הנושאים הנדרשים לעבודה מקצועית, מיומנת ובטוחה, ופתח צוהר לתחומי טיפול נוספים שניתן לשלב בהצלחה בתהליך הריפוי- צמחי מרפא, תזונה, פרחי באך ועוד- שמשלימים את הטיפול עבור הילד ומשפחתו. במסגרת הלימודים התאפשרו צפיות קליניות וכן התייעצות והצגת סיפורי מקרה. מטפלים שרוצים לעשות את הצעד הראשון בתחום נפלא זה- יוכלו להיעזר בלימוד, המאפשר עבודה מקצועית ותחושת ביטחון בקליניקה, ומטפלים שכבר עובדים עם ילדים ושואפים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי- יכולים גם הם להיתרם מהניסיון והידע של אפרת וארם. ואחרי כמה שנים של עבודה מלאת סיפוק, שמחה להוסיף שרשמי הקורס ובמיוחד ההשראה שקיבלתי מאפרת וארם- ממשיכים וימשיכו ללוות אותי בעבודה עם תינוקות, ילדים ומשפחותיהם. ממליצה בחום רב!"

אורית איינפלד, LIC CM

"עוד מימי הלימודים של הרפואה הסינית היתה בי התשוקה והרצון להתמחות בטיפול בילדים, תשוקה שהתבשלה במשך שנים והמתינה לרגע הנכון להתחיל את ההתמחות.

אכן זכיתי ללמוד ברגע הנכון הודות למורה הנפלאה ד"ר גלי שטופמן.

באופן מעורר השראה גלי חלקה בנדיבות כל הבנה ותובנה שצברה במהלך הניסיון הקליני שלה, ברפואה סינית ומערבית כאחד, ויתרה מכך, ליוותה אותנו באופן אישי הרבה מעבר לשעות מפגשי הקורס, בכל פלטפורמה אפשרית.

למדתי המון על התקופה המשמעותית ביותר בהתהוות האדם, ועל המקום שלנו להשפיע ולעזור בתהליכים בילדים שילוו אותם בבגרותם.

בכל חטיבה, מעבר לפתולוגיות מערביות וסיניות, גלי העניקה לי את המתנה של הבנה שלמה של הילד על כל רבדיו, מהגוף ועד הרבדים העמוקים ביותר.

בצפייה בקליניקה למדתי להקשיב לדופק, או יותר מדוייק לומר להרגיש את הדופק, על רבים מהסיפורים שלא מסופרים במילים, לעיתים רבות במקומות בהם מתחיל הטיפול.

אני מאוד מודה על המפגש, הלמידה, ההתרחבות האישית שלי והליווי של גלי היקרה, וממליצה מאוד על ההתמחות הייחודית הזאת!"

ליאת יוסיפוביץ', Dipl CM

"כשסיימתי את 4 שנות לימודי הרפואה הסינית החלטתי לא להתחיל ולטפל בילדים מתוך הבנה שהטיפול בהם שונה ומצריך ידע נוסף ודרך הסתכלות נפרדת על התהליכים אותם הם חווים. כשהפכתי לאמא חוויתי גם את מגוון הבעיות השונות איתם נתקלים בטיפול בילדים.

ההחלטה הטובה ביותר היתה להירשם לקורס ההתמחות בילדים של ד"ר גלי שטופמן, בחרתי קורס שהקיף ידע רב בתחומים רבים מתוך ניסיון קליני רב שנים, מרצים מצוינים וותיקים בתחומם ובעזרת החומר שהועבר בצורה רהוטה וברורה ויצרתי לעצמי בסיס של ידע וביטחון שאיתו אני מתחילה לטפל בילדים. ד"ר גלי שטופמן, מקצוענית, מורה מצויינת והמון נתינה ותמיכה לאורך הלימודים וגם אחריהם"

ענת רגב – מטפלת ברפואה סינית

ממליצה בחום על הקורס לרפואה סינית לילדים.

עבורי זה היה קורס חשוב, מעניין ופרקטי מאד שבהחלט תרם לי רבות ועזר לי לכוון ולהגדיל את הקליניקה.

ללמוד ממטפלים בעלי כל כך הרבה ידע וניסיון זו זכות גדולה.

אני מרגישה שטיפול בילדים הוא כוונת המשורר ברפואה סינית מונעת, במיטבה, הן ברובד הפיסי והן ברובד הרגשי.

יעל וייס 

תאריך פתיחה: 10 באוקטובר 2018

בחזרה לדף הקורס – לחצו כאן


טלפון: 08-8564646 שלוחה 0 או 1

לתיאום פגישת ייעוץ או להרשמה – לחצו כאן